Home
Turno extra preliminare
1 Newcastle Benfield (Bay Plastics) 2-4 Bedlington Terriers
2 Bacup Borough 0-5 Pickering Town
3 Jarrow Roofing Boldon CA 0-4 Sheffield
4 Blackpool Mechanics 1-2 Newcastle Blue Star
5 Nelson 2-4 Retford United
6 Esh Winning 4-4 Ashington
Ashington 1-0 Esh Winning (23/08)
7 Prudhoe Town 1-3 Horden CW
8 Skelmersdale United 1-0 Liversedge
9 Curzon Ashton 2-1 Darwen
10 Oldham Town 1-0 Morpeth Town
11 Guisborough Town 1-1 Great Harwood Town
Great Harwood Town 3-3 Guisborough Town (22/08)
(Great Harwood Town won 4-2 on pens)
12 Cheadle Town 3-2 Abbey Hey
13 Brandon United 0-5 Billingham Synthonia
14 Tow Law Town 2-0 Squires Gate
15 Formby 1-1 Consett
Consett 5-1 Formby (24/08)
16 Winsford United 1-1 Alsager Town
Alsager Town 0-1 Winsford United (23/08)
17 Flixton 1-2 Hebburn Town
18 Rossington Main 1-1 Garforth Town
Garforth Town 3-0 Rossington Main (23/08)
19 Cammell Laird 4-1 West Allotment Celtic
20 West Auckland Town 2-1 Shildon
21 Winterton Rangers 1-0 North Shields
22 Studley 1-3 Oadby Town
23 Sutton Town 5-1 Loughborough Dynamo
24 Stourbridge 3-0 Glossop North End (21/08)
25 Borrowash Victoria 1-1 Ford Sports Daventry
Ford Sports Daventry 1-2 Borrowash Victoria (23/08)
26 Long Eaton United 2-1 Quorn
27 Congleton Town 2-0 Romulus
28 Norton United 1-0 Alvechurch
29 Shirebrook Town 2-3 Teversal
30 Oldbury United 2-1 Racing Club Warwick
31 Witham Town 1-0 Hadleigh United
32 Hullbridge Sports 2-5 Wisbech Town
33 Chalfont St Peter 1-0 Buckingham Town
34 Brook House 1-1 Leiston
Leiston 1-3 Brook House (23/08)
35 Wembley 0-2 St Neots Town
36 Aylesbury Vale 2-2 Kirkley
Kirkley 0-3 Aylesbury Vale (24/08)
37 Ware 2-0 Sporting Bengal United
38 Concord Rangers 0-1 Kingsbury Town
39 Harpenden Town 2-1 Sawbridgeworth Town
40 Soham Town Rangers 2-1 Yaxley
41 Stanway Rovers 4-1 Norwich United
42 Fakenham Town 2-0 Long Buckby
43 Gorleston 2-4 North Greenford United
44 Haringey Borough 0-3 Felixstowe & Walton United
45 Bowers & Pitsea 2-2 Stotfold
Stotfold 3-3 Bowers & Pitsea (23/08)
Stotfold won 4-2 on penalties
46 London APSA 0-2 Halstead Town (19/08)
47 Broxbourne Borough V&E 1-4 Holmer Green
48 Eton Manor 0-1 Leverstock Green
49 St Margaretsbury 2-1 St Ives Town
50 Wootton Blue Cross 2-0 Desborough Town
51 Romford 1-3 Waltham Abbey
52 Biggleswade United 6-0 Haverhill Rovers
53 Harefield United 2-3 Langford
54 Southend Manor 0-1 Woodford United
55 Woodbridge Town 3-3 Lowestoft Town
Lowestoft Town 5-0 Woodbridge Town (23/08)
56 Saffron Walden Town 1-1 Flackwell Heath
Flackwell Heath 3-1 Saffron Walden Town (23/08)
57 Erith Town 0-3 Hassocks
58 Thamesmead Town 2-4 Abingdon United
59 Saltdean United 0-0 Wantage Town
Wantage Town 0-2 Saltdean United (25/08)
60 AFC Totton 5-0 Milton United
61 Eastbourne United 1-2 Ash United +
62 Hythe Town 4-1 Raynes Park Vale
63 Moneyfields 6-1 Abingdon Town
64 Fareham Town 0-0 Selsey
Selsey 3-2 Fareham Town (23/08)
65 Gosport Borough 6-1 Sandhurst Town
66 East Grinstead Town 0-7 VCD Athletic
67 AFC Newbury 2-2 Farnham Town
Farnham Town 2-3 AFC Newbury (23/08)
68 Erith & Belvedere 4-2 Hamble ASSC
69 Lancing 1-2 Whitehawk
70 Westfield 1-2 Godalming Town
71 Chichester City United 1-2 East Preston
72 Sidley United 3-1 Pagham (21/08)
73 Sevenoaks Town 4-2 Chertsey Town
74 Andover 4-4 Didcot Town
Didcot Town 2-0 Andover (23/08)
75 Hungerford Town 0-4 North Leigh
76 Horsham YMCA 1-0 Hailsham Town
77 Three Bridges 2-0 Shoreham
78 Westbury United 2-1 Newquay
79 Willand Rovers 0-1 Hamworthy United
80 Tuffley Rovers 0-0 Elmore
Elmore 1-0 Tuffley Rovers (23/08)
81 Bishop's Cleeve 1-0 Corsham Town
82 Hallen 3-0 Porthleven +
83 Calne Town 0-2 Shortwood United
84 Minehead 1-2 Almondsbury Town +
85 Slimbridge 0-1 Wimborne Town
86 Odd Down 2-1 Portland United +