TURNO EXTRA PRELIMINARE
|
---|
SABATO 14 AGOSTO 2010
|
---|
1 Ryton v Scarborough Athletic
|
2 Liversedge v Whitley Bay
|
3 Brandon United v Chester-Le-Street Town
|
4 Shildon v Sunderland RCA
|
5 Pickering Town v South Shields
|
6 Ashington v Billingham Town
|
7 Tow Law Town v Jarrow Roofing Boldon CA
|
8 West Auckland Town v Whickham
|
9 West Allotment Celtic v Tadcaster Albion
|
10 Norton & Stockton Ancients v Penrith
|
11 Guisborough Town v Armthorpe Welfare
|
12 Bishop Auckland v Consett
|
13 Brighouse Town v Dunston UTS
|
14 Hebburn Town v Marske United
|
15 Whitehaven v Team Northumbria
|
16 Esh Winning v Northallerton Town
|
17 Pontefract Collieries v Selby Town
|
18 Silsden v Crook Town
|
19 Hall Road Rangers v Newcastle Benfield
|
20 Bridlington Town v Horden CW
|
21 Stokesley v Thackley
|
22 Leeds Carnegie v Billingham Synthonia
|
23 Spennymoor Town v Bedlington Terriers
|
24 Morpeth Town v AFC Emley
|
25 Seaham Red Star v North Shields
|
26 Irlam v Chadderton
|
27 Rossendale United v Formby
|
28 Ashton Athletic v Parkgate
|
29 Hallam v Atherton Collieries
|
30 Ramsbottom United v Winsford United
|
31 Leek CSOB v Bootle
|
32 New Mills v Alsager Town
|
33 Holker Old Boys v Abbey Hey
|
34 Daisy Hill v Congleton Town
|
35 Glossop North End v Wigan Robin Park
|
36 Runcorn Linnets v Maine Road
|
37 Nelson v Atherton LR
|
38 Staveley MW v Padiham
|
39 Flixton v Bacup Borough
|
40 Nostell MW v St Helens Town
|
41 Colne v Ashton Town
|
42 Cheadle Town v Squires Gate
|
43 Hemsworth MW v AFC Liverpool
|
44 Willenhall Town v Bartley Green
|
45 Coalville Town v Stone Dominoes
|
46 Loughborough University v Stratford Town
|
47 Boldmere St Michaels v Westfields
|
48 Coventry Sphinx v Castle Vale
|
49 Pegasus Juniors v Heather St Johns
|
50 Causeway United v Ellesmere Rangers
|
51 Rocester v Pilkington XXX
|
52 Eccleshall v Southam United
|
53 Cradley Town v Malvern Town
|
54 Shifnal Town v Dudley Town
|
55 Kirby Muxloe v Walsall Wood
|
56 Alvechurch v Tipton Town
|
57 Bardon Hill Sports v Bewdley Town
|
58 Tividale v Oadby Town
|
59 Pelsall Villa v Dosthill Colts
|
60 Bridgnorth Town v Highgate United
|
61 Ledbury Town v Castle Vale JKS
|
62 AFC Wulfrunians v Heath Hayes
|
63 Brocton v Coleshill Town
|
64 Nuneaton Griff v Studley
|
65 Norton United v Hinckley
|
66 Biddulph Victoria v Wellington
|
67 Wednesfield v Bolehall Swifts
|
68 Gedling Town v Boston Town
|
69 Blackstones v Maltby Main
|
70 Heanor Town v Borrowash Victoria
|
71 Long Eaton United v Barton Town Old Boys
|
72 Holbeach United v Radcliffe Olympic
|
73 Wisbech Town v St Andrews
|
74 Rossington Main v Shirebrook Town
|
75 Greenwood Meadows v Winterton Rangers
|
76 Teversal v Bottesford Town
|
77 Barrow Town v Arnold Town
|
78 Dunkirk v Dinnington Town
|
79 Gedling MW v Holwell Sports
|
80 Holbrook Sports v Sleaford Town
|
81 Lincoln Moorlands Railway v Friar Lane & Epworth
|
82 Deeping Rangers v Gresley
|
83 Haverhill Rovers v Hadleigh United
|
84 Diss Town v Daventry United
|
85 Brantham Athletic v Woodbridge Town
|
86 St Neots Town v Dereham Town
|
87 Potton United v Stewarts & Lloyds Corby
|
88 Newmarket Town v Yaxley
|
89 Whitton United v Thetford Town
|
90 Northampton Spencer v Leiston
|
91 Wellingborough Town v Kirkley & Pakefield
|
92 Walsham Le Willows v Long Buckby
|
93 Team Bury v Ampthill Town
|
94 Ely City v Raunds Town
|
95 Wroxham v Rothwell Corinthians
|
96 Felixstowe & Walton United v Mildenhall Town
|
97 Great Yarmouth Town v Norwich United
|
98 March Town United v Gorleston
|
99 St Ives Town v Cogenhoe United
|
100 Rothwell Town v Desborough Town
|
101 Godmanchester Rovers v AFC Kempston Rovers
|
102 St Margaretsbury v Welwyn Garden City
|
103 Biggleswade United v Newport Pagnell Town
|
104 Saffron Walden Town v Mauritius Sports Association
|
105 Hadley v Barking
|
106 Kentish Town v Stansted
|
107 Chalfont St Peter v Stotfold
|
108 Clapton v Stanway Rovers
|
109 Burnham Ramblers v Hoddesdon Town
|
110 Oxhey Jets v Hatfield Town
|
111 Bethnal Green United v Basildon United
|
112 Bowers & Pitsea v Dunstable Town
|
113 Takeley v Hertford Town
|
114 Cockfosters v Hullbridge Sports
|
115 Kingsbury London Tigers v FC Clacton
|
116 Witham Town v Wembley
|
117 Colney Heath v Broxbourne Borough V&E
|
118 Langford v Aylesbury United
|
119 Tring Athletic v Enfield 1893
|
120 Leverstock Green v Harefield United
|
121 Haringey Borough v Hillingdon Borough
|
122 London APSA v Halstead Town
|
123 Hanwell Town v London Colney
|
124 Royston Town v Crawley Green
|
125 Eton Manor v Bedford
|
126 Barkingside v Southend Manor
|
127 Cobham v Wick
|
128 Hassocks v Eastbourne United
|
129 Farnham Town v Badshot Lea
|
130 Molesey v Hartley Wintney
|
131 Croydon v Crowborough Athletic
|
132 Chessington & Hook United v Raynes Park Vale
|
133 Alresford Town v Herne Bay
|
134 St Francis Rangers v Banstead Athletic
|
135 Sidley United v Lancing
|
136 Binfield v Crawley Down
|
137 Horley Town v Ash United
|
138 East Grinstead Town v Holyport
|
139 Camberley Town v Petersfield Town
|
140 Cove v Three Bridges
|
141 Alton Town v Chichester City
|
142 Erith Town v Colliers Wood United
|
143 Arundel v Hailsham Town
|
144 Greenwich Borough v South Park
|
145 Epsom & Ewell v Shoreham
|
146 Holmesdale v Erith & Belvedere
|
147 Mile Oak v Tunbridge Wells
|
148 Egham Town v Guildford City
|
149 Littlehampton Town v Beckenham Town
|
150 Hythe Town v Bookham
|
151 Selsey v Worthing United
|
152 Lordswood v Pagham
|
153 Norton Sports v Redhill
|
154 Flackwell Heath v Oakwood
|
155 Deal Town v Sandhurst Town
|
156 Frimley Green v Peacehaven & Telscombe
|
157 Lingfield v Sevenoaks Town
|
158 Dorking v Bracknell Town
|
159 Mole Valley SCR v Chertsey Town
|
160 VCD Athletic v AFC Ucklfield
|
161 East Preston v Ringmer
|
162 Brading Town v Romsey Town
|
163 Bradford Town v Wootton Bassett Town
|
164 Fairford Town v Lydney Town
|
165 Christchurch v Hamble ASSC
|
166 Ringwood Town v Cowes Sports
|
167 Thame United v Shrivenham
|
168 Hayling United v Blackfield & Langley
|
169 Lymington Town v Moneyfield
|
170 Highworth Town v Melksham Town
|
171 Bournemouth v Abingdon Town
|
172 Totton & Eling v Bemerton Heath Harlequins
|
173 Wantage Town v Shortwood United
|
174 Downton v Bitton
|
175 Hallen v Winchester City
|
176 Milton United v Witney United
|
177 Bristol Manor Farm v Ardley United
|
178 Calne Town v Corsham Town
|
179 Amesbury Town v Almondsbury UWE
|
180 Newport (IW) v Kidlington
|
181 New Milton Town v Longwell Green Sports
|
182 Bicester Town v Westbury United
|
183 Warminster Town v Reading Town
|
184 Fareham Town v Clanfield 85
|
185 Hook Norton v Laverstock & Ford
|
186 Brockenhurst v Old Woodstock Town
|
187 Larkhall Athletic v Gillingham Town
|
188 Bridport v Welton Rovers
|
189 Launceston v Bodmin Town
|
190 Willand Rovers v Merthyr Town
|
191 Sherborne Town v Portishead Town
|
192 Elmore v Hamworthy United
|
193 St Blazey v Torpoint Athletic
|
194 Odd Down v Verwood Town
|
195 Street v Barnstaple Town
|
196 Buckland Athletic v Radstock Town
|
197 Brislington v Wellington
|
198 Keynsham Town v Tavistock
|
199 Saltash United v Bishop Sutton
|
200 Poole Town v Dawlish Town
|
201 Ilfracombe Town v Falmouth Town
|